Öne Çıkanlar Tüketen değil KILIÇDAROĞLU SÜPERLİG Uşak Üniversitesi artık ekonomiye odaklanalım”

AK Parti il ve ilçe meclis üyeleri

BELEDİYE MECLİS UYELİGİ ASİL LİSTESİ

1.MEHMET GUN

2.MUSTAFA YILDIZ

3.İLKNUR ERTUĞRUL

4.EMRE HAZAR

5.HİKMET KAHRAMAN

6.KEMAL SOLAKHAN

7.ZEYNEP CEYLANER

8.ALTAN TUFAN

9.OSMAN TEKBAŞ

10.İBRAHİM TÜRKSOY

11.TURGUT ÖZÇELİK

12.ZULEYHA YILDIRIM

13.GOKHAN YALÇIN

14.YUSUF AKCAN

15.MEHMET KESKİN

16.İSMAİL AKTAY

17.ÖZGÜR TOSUN

18.İBRAHİM UYAR

19.HİLAL SABANCİ

20.OLCAY AKBABA

21.GALİP MILLIK

22.SAİD DAMAR

23.YASEMİN DEMİR

24.MUZAFFER OKAN

25.ÖNDER KESKİN

26.ALPTEKİN ERİK

27.RAMAZAN ÖZKAN

28.ÜNSAL ÖZKIR

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

1.OSMAN İŞMAN

2.KAZİM KUŞCU

3.SAVAŞ ACAR

BELEDİYE MECLİS UYELİGİ YEDEK UYE LİSTESİ

1.MUKADDES KARADAĞ

2.EMEL SAKALLİ

3.MAKBULE KOÇ

4.MELEK AKDİ

5.CANAN SUYOL

6.ERGÜL AYAN

7.RESUL ÇANKAYA

8.FİLİZ YAMAN

9.GÜLÇİN KİZİLKURT

10.RUKİYE BİYİK

11.GÜLİSTAN GALFA

12.ABDULLAH YİLMAZ

13.ADNAN YILMAZ

14.AKİF ÖZKAYA

15.ASİM YAŞAR

16.ERKAN ŞAHİN

17.HAKAN BARDAKCI

18.HAKKİ TOSUN

19.HUSEYİN ÖZBEY

20.HÜSEYİN ÖZÇAKAL

21.İBRAHİM COŞKUN

22.MEHMET AKÇAY

23.MESUT ACAR

24.MURAT DURMAZ

25.MUSTAFA KAYA

26.MUSTAFA ZENGİN

27.NADİ GÜNER

28.ŞEVKET ÖZYOZGAT

29.YAKUP TOKYAY

30.GÖKHAN ULUDAĞ

31.HALİME AKİNCİ

İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTE

1.MEHMET ASLAN

2.ALİ IŞIK

3.NURİ DEMİR

4.ÜMİT HORZUM

5.MEHMET ÇAMCİ

6.TEVFİK ÖZDEMİR

7.YAHYA BÜYÜKDURNA

İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ YEDEK LİSTE

1.AHMET BURAN

2.MEHMET AKİF İNCİDAĞ

3.SAFİNAZ YAŞAR

4.ŞÜKRAN ALTİNDAĞ

5.HÜLYA YAĞCİ

6.BÜŞRA YİLMAZ

7.HAKAN YİLMAZ

AK Parti Banaz Teşkilatı 31 Mart 2019 seçimleri için Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi aday listesi;

1.HÜSNÜ ÇAKIN

2.SABAHATTİN SUMERCAN

3.YASEMİN SONDOĞAN

4.CİHAT ERSOY

5.MUSTAFA ŞAHİN

6.MEHMET DALKIRAN

7.MEHMET ACAR

8.SÜLEYMAN GİRGİN

9.RECEP ERÇAKIR

10.GÜRKAN ÖZTÜRK

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

1. SADIK KARADAĞ

BANAZ İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTE

1.ABDULKADİR KILINÇ

2.ALİ DİNÇ

3. İSMET GÖRKEM KARAHAN

AK Parti Ulubey Teşkilatı 31 Mart 2019 seçimleri için Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi aday listesi;

1.ŞEFİK KUŞÇU

2.ÖZGÜR DAYAN

3.MEHMET MURAT COŞKUN

4.SABAHATTİN KIDAK

5.MÜNİRE ERTÜRK

6.MEHMET ŞENTÜRK

7.MUTLU MUSTAFA DEDEOĞLU

8.AHMET SEMERCİ

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

1.AYTEN GEDİZLİ

ULUBEY İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTE

1.TARIK ÇORUK

2.OSMAN KATRANCI

AK Parti Sivaslı Teşkilatı 31 Mart 2019 seçimleri için Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi aday listesi;

1.BAHRİ AZATÇAM

2.BEKİR KÜTÜK

3.EMİNE ÇATALGÖL

4.NEDİM TÜLÜ

5.MUSA YILDIRIM

6.MEHMET ALP

7.KEMAL KANATÇI

8.SABAHATTİN YAZGAN

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

1.MURAT ÖZBAY

SİVASLI İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTE

1.YAŞAR BOZKIR

2.HÜSEYİN TAŞÇI

AK Parti Karahallı Teşkilatı 31 Mart 2019 seçimleri için Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi aday listesi;

1.MEHMET CEYLAN

2.UFUK GÜL

3.TÜLAY DEĞER

4.ÖMER ÇOĞUKLUGİL

5.ŞERİF YÜZBAŞIOĞLU

6.ARİF BAŞARAN

7.MURAT AYSAL

8.KERİM ZORA

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

1.HASAN ALİ IŞIK

KARAHALLI İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTE

1.DURMUŞ YAVUZ

2.ŞAHİN ERDOĞAN

AK Parti Eşme Teşkilatı 31 Mart 2019 seçimleri için Belediye Meclis ve İl Genel Meclisi aday listesi;

1.SEVGÜN BİNGÜL

2.ALİ RIZA GEDİK

3.ALAATTİN FURTUNA

4.NECLA EKER

5.BURAK KAYA

6.İBRAHİM ÜNLÜ

7.ZAFER ATÇI

8.HAKAN DALKIRAN

9.MEHMET ZORPUZAN

10.HASAN ÇEVİK

BELEDİYE MECLİS ÜYELİĞİ KONTENJAN LİSTESİ

1.MEHMET AYDEMİR

EŞME İL GENEL MECLİS ÜYELİĞİ ASİL LİSTE

1.OSMAN ERSOYSAL

2.ŞEFİKA TOSUN

3.KENAN KILIÇ

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.